WRAPOVÉ HUBNOUCÍ ZÁBALY

V našem studiu provádíme wrapové hubnoucí zábaly celého těla. Jsou vhodné pro muže i ženy, všech věkových kategorií.
Zábaly body wraps jsou ideálním řešením pro štíhlou linii, detoxikaci těla, regeneraci po sportovních aktivitách, proti celulitidě a zavodnění těla.
Již po první proceduře je viditelný úbytek a to 5-30 cm během 90-ti minut. Účinně bojuje s tuky, detoxikuje organismus od toxinů a vyrovnává hladinu vody v těle.
Již první procedura stačí na detox organismu, nastartování těla pro pravidelné sportovní aktivity nebo také po porodu.
Pokud se chceme zbavovat tukových vrstev a trápí nás nadbytečné centimetry, doporučujeme 3 a více procedur Body Wrap slim. Již po 3 zeštíhlujících zábalech jsou viditelné výsledky.

Jak Body Wrap slim probíhá?

Celá procedura body wrap slim trvá 90 minut. Klientka je na jeho začátku změřena na několika částech těla.Poté dostane vypít náš detoxikační čaj a dávku přípravku BW PILLS fat killer. Bude nastartován její lymfatický systém a dostane instrukce o správném dýchání. Její tělo je zabalené do speciálních obvazů ponořených do detoxikačního bahna s účinnou bylinnou látkou. Klientka 30 minut cvičí a 30 minut relaxuje. Na konci se klientka opět celá měří a zapisujeme do karty, kolik cm je úbytek. Domů si odnáší čaj BW čaj pro štíhlou linii jako dárek a vygenerovaný jídelníček na míru.

Co po hubnoucí zábalu nesmím?

Vyhnout se alkoholu, tučné stravě, cigaretám, sladkostem, dodržovat jídelníček a pít náš čaj po dobu 7-mi dní.

Křečové žíly?

Není problém, ba naopak, tento zábal je velmi vhodný.

OBJEDNAT SE

STUDIO

LUCIE KACHLÍKOVÁ