CENÍK KOSMETIKA


Kosmetika Lucie Kachlíková

 

Krásné obočí (úprava tvaru obočí cukrovou pastou, barva, výživa – 20 min) 350 Kč

Svůdné řasy eyelash lift (60 min)

Atraktivně natočené řasy s dlouhotrvajícím účinkem. Vydrží až 6 týdnů. Opticky otevře oči, dodá vzhled delších a hustších řas. Využití silikonových natáček , které zvednou řasy od kořene řas po celé délce a vytvoří zvednutý a prodloužený vzhled.

990 Kč

Základní ošetření pleti ( 60 min)

Povrchové čištění, tonizace, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění, aloe vera maska, závěrečná péče.

980 Kč

V – Bianco (50 min)

Profesionální kosmetický systém navržený pro redukci pigmentových skvrn, projasnění a omlazení pleti. A to vše díky synergickému působení obsažených aktivních látek. Unikátní systém, který eliminuje nejčastější kožní problém spojený s hyperpigmentací. Díky obsaženým aktivním látkám podporuje efektivní a rychlou obnovu pleti. Unikátnost našeho systému spočívá ve využití jak inovativních, tak i standardních látek v synergickém působení. Kyseliny, minerály a peptidy vhodně spojeny s výjimečnou metodikou.

Vhodné pro každý kožní fototyp, V Bianco dokáže:

– zamezit tvoření nových pigmentových skvrn
– urychlit proces obnovy buněk
– odstranit již existující skvrny

1 950 Kč

V – Carbon (45 min)

Aplikace V – Carbon systému, umožňuje střední nebo výrazný peelingový efekt, dle typu a stavu pleti klienta. Tento proces je možný díky přírodním exfoliačním látkám.

Aktivní karbon navíc dokonale čistí a detoxikuje pleť.

V – Carbon spray reguluje účinnost karbonového filmu a zároveň má okamžitý liftingový efekt, díky mikronizovaným hexapeptidům.

V-Carbon systém je profesionální ošetření pro okamžité i dlouhodobé výsledky, které jsou viditelné již za 15 minut.

Redukuje linky a vrásky, stahuje póry, redukuje akné, jizvy a postaknózní stav, odstraňuje odumřelé kožní buňky, stimuluje kolagenová vlákna, zlepšuje texturu pleti, čistí póry a redukuje černé tečky, okamžitý lifting pleti.

V – Carbon systém je neinvazivní omlazení pleti, které posune Vaši pleť na vyšší úroveň.

1850 Kč

V – METALL SYSTEM (75 min)

Systém ošetření pro omlazení a rozzáření pleti s platinou a koloidním stříbrem. Zkrášlovací rituál se vzácnými kovy, který rozzáří a omladí vaši pleť. To je naše úplně nová maska V-Metall Skin System.

Viditelné zlepšení kvality pleti zjemnění pleti viditelně kultivovanou strukturu pokožky prozářenou a jasnou plet‘.

1950 Kč

Tripl A retinol + Peel off mask – omlazení pleti (70 min)

Jedinečné intenzivní protivráskové ošetření dosahující úchvatné a viditelné omlazení pleti díky trojitému vitamínu A a dalším účinným látkám jako je například broskvoňová šťáva, která chrání pleť před dehydratací. Povrchové čištění, peeling, tonizace, hloubkové čištění, úprava obočí, případná depilace, aktivace Somi, koncentrát Retinol Anti Age, oční péče Retinol eye cream, maska Anti Age Peel off mask, maska na dekolt, závěrečná péče.

1 490 Kč

Caviaron ošetření (70 minut)

Protivráskové ošetření aktivními peptidy z kaviáru a hroznového oleje.

1 350 Kč

Kosmetika Veronika Schupplerová

 

ANTI-AGE & LIFT OŠETŘENÍ (90 min)

Ošetření obličeje, krku a dekoltu se silným liftingovým a anti-age efektem z řady GIGI New Age G4, která působí proti stárnutí a ochablosti pleti, viditelným vráskám v několika vrstvách kožní bariéry.
IHNED po ošetření bude Vaše pleť vyhlazená, rozjasněná, hydratovaná a bez známek unavené a povadlé pleti.

OŠETŘENÍ ZAHRNUJE – odlíčení pleti, enzymatický a jemný rýžový peeling, kompletní ošetření obličeje, krku, dekoltu, liftingová masáž, masku New Age G4, PDT terapii, alginátovou masku z mořských řas / se zlatem, které jsou známé pro své blahodárné liftingové, vyhlazující účinky a krásně sjednocují tón pleti, závěrečný krém na obličej a oční okolí, masáž rukou.
Vhodné i pro těhotné a kojící ženy (bez PDT terapie)

1 300 Kč

HYDRATAČNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ STANDARD (90 min)

Ošetření z řady GIGI BIOPLASMA, vhodná pro matnou pleť bez lesku, unavenou a zašedlou pleť, rozšířené póry a i silnou dehydrataci pleti.

ÚČINKY – Okamžitá hydratace pleti, rozjasnění, sjednocení pleti, vyhlazení vrásek, stažení pórů, působí antioxidačně, bojuje s hyperpigmentací pleti.

OŠETŘENÍ ZAHRNUJE – odlíčení pleti, ošetření obličeje, krku, dekoltu enzymatický a jemný rýžový peeling, masáž, masku, PTD terapii pro maximální účinek ošetření, závěrečný krém, oční krém, masáž rukou. Vhodné i pro těhotné a kojící ženy a jako první ošetření (bez PTD terapie)

1 200 Kč

OŠETŘENÍ PROBLEMATICKÉ PLETI S AKNÉ – ČIŠTĚNÍ (120 min)

Ošetření vhodné pro klienty s akné i pro klienty, které trápí těžší forma akné, černé tečky / rozšířené póry.

OŠETŘENÍ ZAHRNUJE – Odlíčení pleti, kompletní ošetření obličeje, krku a dekoltu s řadou GIGI Acnon, hloubkové čištění za pomocí speciální lžičky, která NEtraumatizuje pleť a neroznáší zánět po pleti,
enzymatický peeling, peeling s AHA/BHA kyselinkami, ionizér pro dezinfekci pleti, maska, závěrečná péče s masáží rukou. Obsahuje RETINOL – není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

1 100 Kč

Prebiotická léčba AKNÉ pro problematickou pleť (60 min)

Trápí Vás nedokonalá pleť? Vyzkoušeli jste už skoro vše a přesto se nemůžete akné zbavit? Tato procedura je zaměřená na prebiotickou léčbu akné, která Vás zbaví i hormonálního akné a zároveň předchází dalším zánětlivým prvkům bez mechanického čištění pleti.

OŠETŘENÍ ZAHRNUJE – očištění pleti, kompletní ošetření obličeje, krku, dekoltu, jemný peeling, ionizér, sérum, masku a závěrečný krém na obličej a oční okolí, masáž rukou.

1 200 Kč

OŠETŘENÍ PROBLEMATICKÉ PLETI pro těhotné a kojící ženy (60 min)

Šetrné ošetření pleti pro těhotné a kojící ženy s kosmetickou značkou MEDER – EU SEB, která Vám pomůže v boji za dokonalou pletí.

OŠETŘENÍ ZAHRNUJE – odlíčení pleti, kompletní ošetření obličeje, krku; dekoltu, jemný peeling, sérum, masku a závěrečný krém na obličej a oční okolí, masáž rukou.

1 200 Kč

NARUŠENOU PLEŤ – začervenání, atopický ekzém, růžovka (60 min)

Ošetření vhodné pro narušenou pleť či pleť, která trpí začervenáním, atopickým ekzémem, růžovkou, narušenou kožní bariérou z chemického peelingu či laserového ošetření, návaly horka v menopauze.

OŠETŘENÍ ZAHRNUJE odlíčení pleti, kompletní ošetření se značkou MEDER – RED APAX, jemný peeling, sérum, masku a závěrečný krém na obličej a oční okolí, masáž rukou.

1 200 Kč

MIKROJEHLIČKOVÁNÍ (75 min)

Díky šetrnému narušení epidermální a dermální vrstvy kůže, dochází k obnově tvorby elastanu a kolagenu. Dle typu a potřeby pleti je namíchán speciální Mezokoktejl, který BOJUJE SE stárnutím pleti, s akné a postakné (jizvičkami a skvrnami po akné), rozšířenými póry, dehydratací, hyperpigmentací, povadlou pletí.

OŠETŘENÍ ZAHRNUJE – odlíčení pleti, enzymatický a jemný rýžový peeling, OŠETŘENÍ CELÉHO OBLIČEJE I KRKU (Dekolt za příplatek podle ml Mezokoktejlu), masku a závěrečný krém na obličej a oční okolí, masáž rukou. Možnost příplatku 100,- za anestetický krém.

PŘED ZÁKROKEM alespoň 4 dny nepoužívejte přípravky na bázi kyselin, retinoidů a nepoužívejte žádné peelingy.

PO OŠETŘENÍ nepoužívat cca týden produkty na bázi retinoidů, kyselin a neprovádět peeling. Alespoň 24 hodin nenanášet make-up, nesportovat. Vyhnout se v rozmezí alespoň 1 týdne soláriu, sauně.

1 850 Kč

NEINVAZIVNÍ KARBOXYTERAPIE (75 minut)

Nejúčinnější a bezpečné ošetření v moderní kosmetologii! Díky použití vysoce koncentrovaného oxidu uhličitého, dochází k regeneraci tkáně, lepšímu prokrvení, detoxikaci pleti, nasycení pleti živinami a kyslíkem.

ÚČINKY – lifting a vyhlazení vrásek, obnova imunity pleti a odstranění zánětu u akné a růžovky, redukce otoků a zpevnění očního okolí, vyrovnání tónu pleti, zlepšení akné a post akné, hloubková hydratace pleti, regenerace po slunění či po kosmetickém ošetření (skvělé v kombinaci s čištěním pleti), zlepšení textury pleti, uvolnění od napětí a stresu, který se na pleti velmi projevuje, stimuluje tvorbu kyseliny hyaluronové.

OŠETŘENÍ ZAHRNUJE – očištění pleti, jemný rýžový a enzymatický peeling, karboxyterapie, masku, závěrečný krém na obličej a oční okolí, masáž rukou.

1 700 Kč

PÁNSKÉ OŠETŘENÍ EXPRESS (45 minut)

Pro muže, kteří nechtějí trávit v kosmetickém salonu příliš mnoho času.Pánské ošetření zahrnuje: analýzu pleti, dle které zvolíme vhodné kosmetické 45 minutové ošetření (čištění pleti, hydrataci,…).

OŠETŘENÍ ZAHRNUJE – očištění pleti, enzymatický a jemný rýžový peeling, ošetření dle stavu pleti klienta, masku, závěrečný krém na obličej a oční okolí, masáž rukou.

1 100 Kč

Kosmetika Lucie Prokešová

 

Řasy a obočí

 

Lash lifting a barvení 1 000 Kč
Laminace obočí a barvení 950 Kč
Set lash lifting a laminace obočí 1 700 Kč

STUDIO

LUCIE KACHLÍKOVÁ

Zpracování osobních údajů (GDPR)