CENÍK


Kosmetika

 

Krásné obočí (úprava tvaru obočí cukrovou pastou, barva, výživa – 20 min) 350 Kč

Svůdné řasy eyelash lift (60 min)

Atraktivně natočené řasy s dlouhotrvajícím účinkem. Vydrží až 6 týdnů. Opticky otevře oči, dodá vzhled delších a hustších řas. Využití silikonových natáček , které zvednou řasy od kořene řas po celé délce a vytvoří zvednutý a prodloužený vzhled.

990 Kč

Základní ošetření pleti ( 60 min)

Povrchové čištění, tonizace, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění, aloe vera maska, závěrečná péče.

980 Kč

V – Bianco (50 min)

Profesionální kosmetický systém navržený pro redukci pigmentových skvrn, projasnění a omlazení pleti. A to vše díky synergickému působení obsažených aktivních látek. Unikátní systém, který eliminuje nejčastější kožní problém spojený s hyperpigmentací. Díky obsaženým aktivním látkám podporuje efektivní a rychlou obnovu pleti. Unikátnost našeho systému spočívá ve využití jak inovativních, tak i standardních látek v synergickém působení. Kyseliny, minerály a peptidy vhodně spojeny s výjimečnou metodikou.

Vhodné pro každý kožní fototyp, V Bianco dokáže:

– zamezit tvoření nových pigmentových skvrn
– urychlit proces obnovy buněk
– odstranit již existující skvrny

1 950 Kč

V – Carbon (45 min)

Aplikace V – Carbon systému, umožňuje střední nebo výrazný peelingový efekt, dle typu a stavu pleti klienta. Tento proces je možný díky přírodním exfoliačním látkám.

Aktivní karbon navíc dokonale čistí a detoxikuje pleť.

V – Carbon spray reguluje účinnost karbonového filmu a zároveň má okamžitý liftingový efekt, díky mikronizovaným hexapeptidům.

V-Carbon systém je profesionální ošetření pro okamžité i dlouhodobé výsledky, které jsou viditelné již za 15 minut.

Redukuje linky a vrásky, stahuje póry, redukuje akné, jizvy a postaknózní stav, odstraňuje odumřelé kožní buňky, stimuluje kolagenová vlákna, zlepšuje texturu pleti, čistí póry a redukuje černé tečky, okamžitý lifting pleti.

V – Carbon systém je neinvazivní omlazení pleti, které posune Vaši pleť na vyšší úroveň.

1850 Kč

V – METALL SYSTEM (75 min)

Systém ošetření pro omlazení a rozzáření pleti s platinou a koloidním stříbrem. Zkrášlovací rituál se vzácnými kovy, který rozzáří a omladí vaši pleť. To je naše úplně nová maska V-Metall Skin System.

Viditelné zlepšení kvality pleti zjemnění pleti viditelně kultivovanou strukturu pokožky prozářenou a jasnou plet‘.

1950 Kč

Tripl A retinol + Peel off mask – omlazení pleti (70 min)

Jedinečné intenzivní protivráskové ošetření dosahující úchvatné a viditelné omlazení pleti díky trojitému vitamínu A a dalším účinným látkám jako je například broskvoňová šťáva, která chrání pleť před dehydratací. Povrchové čištění, peeling, tonizace, hloubkové čištění, úprava obočí, případná depilace, aktivace Somi, koncentrát Retinol Anti Age, oční péče Retinol eye cream, maska Anti Age Peel off mask, maska na dekolt, závěrečná péče.

1 490 Kč

Caviaron ošetření (70 minut)

Protivráskové ošetření aktivními peptidy z kaviáru a hroznového oleje.

1 350 Kč

STUDIO

LUCIE KACHLÍKOVÁ

Zpracování osobních údajů (GDPR)